Fantazje erotyczne

fantazje_erotyczne

 

Wiesz.. prawda jest taka, że kobiety myślą o seksie znacznie częściej niż my, nawet jeżeli wydaje Ci się to niemożliwe. Każda kobieta marzy o tym, aby być zaspokojona. Wiele z kobiet pomimo częstego uprawiania seksu umiera zanim doświadczy prawdziwego orgazmu.

Ponadto kobiety bardzo często myślą o sypianiu z kilkoma partnerami naraz. Uwierz mi, że gdybyś zobaczył fantazje przeciętnej nie wyróżniającej się wyglądem kobiety byłbyś po prostu w szoku. Więc dlaczego wydaje się, że kobiety stronią od seksu?

Tak jak pisałem wcześniej, jest to związane z tym w jaki sposób odbiera je społeczeństwo. Kobiety bardziej przejmują się opinią innych ludzi, nie chcą wyjść na łatwą w oczach znajomych, dodatkowo dochodzi obawa przed ciążą, chorobami wenerycznymi i dziesiątki innych problemów.

Żeby zaciągnąć kobietę do łóżka musisz przede wszystkim zapewnić jej anonimowość. Ona musi być pewna, że jak będzie po wszystkim to nie rozgadasz tego swoim kumplom. Spróbuj kiedyś zacząć obmacywać kobietę, albo ocierać się o nią w klubie gdzie praktycznie wszystko jest dozwolone.

Podaj swój email:

<

lub zapisz się z facebooka:
Zapisując się zgadzasz się z polityką prywatności.


Incoming search terms:

  • zdjęcia erotyczne
  • dluzszy stosunek
  • dłuższy stosunek
  • erotyczne
  • erotyczne zdjecia dla kobiet

2 Responses to “Fantazje erotyczne”

Leave a Reply

CommentLuv badge

 Zapisz mnie także na listę mailingową, zgadzam się na przyjętą politykę prywatności

Zapisz się na DARMOWE poradyO MnieNazywam się Travis i jestem administratorem serwisu zdobadz-ja.pl i wielu innych projektów. Uwodzeniem zajmuję się od 6 lat, prowadzę zarówno szkolenia praktyczne jak i.. (czytaj dalej)

Katalog SEO