Gdzie dotykać kobietę?

gdzie_dotykac_kobiete

 

Hej, mam pytanie. W jakich miejscach dotykać kobietę, aby było jej przyjemnie? Nie chodzi mi o to aby od razu dotykać jej pochwy.

Możesz dotykać ją po tyłku, biodrach , brzuchu , a jak ci np siedzi na kolanach to możesz ją leciutko łaskotać po rękach czy nogach. Chodzi o to aby być czułym, umieć delikatnie jeździć jej paluszkiem bo karku czy linii kręgosłupa, a potem załapać ją i pocałować.

Wiele kobiet lubi też trzymasz ja za tyłek, albo Twoja ręka spoczywa po wewnętrznej stronie jej uda. Dla kobiet niesamowite jest też kiedy kładziesz rękę na kolanie i potem jedziesz ręką od kolana w górę.

Ogromna przyjemność sprawia kobietom całowanie po szyi, karku, za uszami, dotykanie opuszkami palców szyi, pleców. Najlepiej po postu sam sprawdź jak kobieta reaguje na dotyk w poszczególnych miejscach Obserwuj jej reakcje, a będziesz wiedział, gdzie najlepiej ją dotykać. Czasami kobieta sama będzie Ci podpowiadać.

Incoming search terms:

  • dotykanie szyi kobiety

Leave a Reply

CommentLuv badge

Zapisz się na DARMOWE poradyO MnieNazywam się Travis i jestem administratorem serwisu zdobadz-ja.pl i wielu innych projektów. Uwodzeniem zajmuję się od 6 lat, prowadzę zarówno szkolenia praktyczne jak i.. (czytaj dalej)

Katalog SEO