O czym rozmawiać z dziewczyną

 

hej Travis,

Ogólnie nie mam problemów z rozpoczęciem rozmowy. Problem zaczyna się kiedy jestem z nią dłużej albo spotykam się na drugiej randce. Wtedy po prostu nie wiem o czym z nią rozmawiać. Proszę pomóż. 

Piotrek

 

 

Cześć Piotrek,

Może Cię trochę zaskoczę, ale z kobietami można rozmawiać o prawdziwych bzdetach. Przecież kobiety również rozmawiają między sobą o mało istotnych sprawach. Ogólnie dobre tematy do romowy to: dzieciństwo, pasje, hobby, marzenia, sporty ekstremalne, rodzina, relacje damsko-męskie i wiele wiele innych. Unikaj nudnych tematów takich jak: szkoła, praca, oraz kontrowersyjnych np. polityka, religia.

 

Mam nadzieję, że chociaż trochę Ci rozjaśniłem o czym pownieneś rozmawiać z kobietą. Ogólnie uważam, że powinieneś jak najwięcej rozmawiać na jej temat. Ludzie uwielbiają mówić o sobie. Dlatego spróbuj dowiedzieć się o niej jak najwięcej, jak spędza czas itp. Dzięki temu będziesz wiedział czy ona na pewno będzie Ci odpowiadać. Pamiętaj jednak, aby nie zadawać jej cały czas pytań bo on pomyśli, że ją napastujesz. Wplataj w rozmowę jak najwięcej historii z Twojego życia i mów jak najwięcej o emocjach, co wtedy czułeś itp. Dobry temat do rozmów to również znajomi, sytuacje które im się przydarzyły. Postaraj się aby był to dialog, a nie monolog, jak najmniej mów o sobie (kobiety lubią tajemniczych mężczyzn) i staraj się wpływać na nią emocjami.

 

Po prostu jak najmniej mów do niej w sposób logiczny, wpływaj na nią swoją mową ciała (napiszę o tym w innym artykule), czuj się swobodnie i cały czas utrzymuj kontakt wzrokowy. Uśmiechaj się i co jakiś czas zerknij na sekundę na jej usta.

 

Jeżeli od czasu do czasu zapanuje cisza, nie obawiaj się tego. Możesz też czasami sprowokować ciszę (aby wywołać w niej emocje) kładać jej palce na ustach i mówiąc: „Ciii.. teraz będziemy patrzeć sobie w oczy i się uśmiechać”

 

Znakomicie działa to na kobiety ;)

 

 


 


Incoming search terms:

 • o czym pisać z dziewczyną na fb
 • o czym rozmawiać z dziewczyną na fb
 • o czym pisac z dziewczyna
 • o czym pisac z dziewczyna na facebooku
 • o czym gadac z dziewczyna na fb
 • jak pisać z dziewczyną na fb
 • o czym rozmawiac z dziewczyna
 • jak rozmawiać z dziewczyna na fb
 • o czym rozmawiac z dziewczyna na facebooku
 • yhs-fullyhosted_003

3 Responses to “O czym rozmawiać z dziewczyną”

 • Popieram Travisa w 100%. Naprawde można rozmawiać o byle czym. Nawet ważniejsze niż temat rozmowy jest komunikowanie kobiecie atrakcyjnych wartości, własnie takich jak: tajemniczość, odwaga w spojrzeniu, swoboda w zachowaniu itp.

 • admin:

  Tak naprawdę nie ważne jest to o czym rozmawiasz z kobietą, ale jakie emocje jej przekazujesz. Kobiety cały czas porozumiewają się na poziomie emocji, jeżeli Ty również się tego nauczysz to prostu będziesz wymiatał w relacjach z kobietami.

  • Lily, Twoja odpowiedź na kotacanstję NO trafia do mnie i opisuje te skoki sądowe.Kobiety są po prostu ciekawe jak to jest nagle tak sobie pobrykać po facecie, gdy wszyscy dokoła albo się z tego śmieją, czy wręcz szydzą, jak policjanta z ktf3regoś kolegi (zob. niedawny post), albo się odwracają lub udają że nie widzą przemocy i niesprawiedliwości (no tak, dzieci z matką mieszkają, no tak, ale widujesz je czasem prawda?), albo po prostu stają po stronie opuszczonej kobiety Samotnej Matki Polki bo tak jest politycznie i towarzysko poprawnie i wygodnie.Kobiety są więc ciekawe jak to jest sobie bezkarnie poskakać i mieć taki fajny locik. Jf3zek Dobre/Słabe: 0 1

Leave a Reply

CommentLuv badge

Zapisz się na DARMOWE poradyO MnieNazywam się Travis i jestem administratorem serwisu zdobadz-ja.pl i wielu innych projektów. Uwodzeniem zajmuję się od 6 lat, prowadzę zarówno szkolenia praktyczne jak i.. (czytaj dalej)

Katalog SEO