Po czym poznać, że kobieta ma ochotę na seks?

po czym poznac ze kobieta ma ochote na seks Po czym poznać, że kobieta ma ochotę na seks?

 

Takie kobiety wbrew pozorom bardzo łatwo poznać w klubie. Ogólnie musisz trzymać się zasady, że jeżeli nie zależy Ci na związku tylko na szybkim seksie to powinieneś działać konkretnie, a więc wyszukiwać tylko te laski które naprawdę mają ochotę na seks (nie bój się, zazwyczaj są to te najlepsze laski, a nie kaszaloty), a nie podchodzić do każdej i z nią rozmawiać.

 

Kobiety, które szukają w klubie partnera do seksu:

– często przychodzą z koleżankami i są niezwykle ożywione, zaczepiają chłopaków, udają lesbijki, seksualnie pozują do zdjęć.

- Zawsze ta kobieta, która jest najbardziej rozbrykana ma ogromną ochotę spełnić dzisiejszej nocy swoje fantazje

– kobiety, które cały czas rozglądają się po klubie “jak turystki”, one poszukują fajnych facetów, gdy takiego znajdą kręcą się obok niego próbując zwrócić jego uwagę

– kobiety, które spędziły kilka godzin przed imprezą aby zrobić sobie makijaż i które naprawdę wyglądają zniewalająco: szpilki, mini spódniczka. Uwierz mi, że to nie przypadek

– kobiety, które przyszły same i mimo iż nie piją niczego mocniejszego to cały czas sterczą przy barze

– kobiety, które uparcie tańczą o tej 4 rano, kiedy połowa klubu jest pusta, one po prostu mają tak wielką ochotę, aby ktoś się nimi zainteresował, że po prostu nie odpuszczają

– kobiety, które są podpite i robią dużo szumu wokół siebie, głośno się śmieją i zaczepiają facetów

– kobiety, które podążają za Tobą cały czas, czyli np. Ty jesteś na parkiecie one idą na parkiet i tańczą w pobliżu, Ty idziesz do baru, one za Tobą

– nastawione na zabawę studentki

– mamuśki i samotne kobiety w wieku 30-40 lat

– kobiety, które przyjechały na wakacje np. nad morze

 

Kiedy już zauważysz kobietę, która wygląda na taką, która uwielbia przygody, podchodzisz i rzucasz jakąś seksualną aluzję.

 

Mówisz coś normalnego, ale z drugim dnem. Dobrze jeżeli użyjesz słowa seksualnie, wyzywająco tip. Jeżeli reaguje pozytywnie, żartuje, uśmiecha się to znaczy że możesz dalej działać w przeciwnym wypadku źle oceniłeś tą osobę i powinieneś po prostu się ewakuować.

 

Ogólnie podrywając w klubie musisz nastawić się na jak najszybszą eskalację jeżeli poznajesz kobiety. Właśnie w taki sposób kobiety rozpatrują to czy jesteś konkretnym facetem. Jeżeli się zawahasz to po prostu stracisz w oczach kobiety, bo według niej boisz się dotykać.

 

Dzięki dotykowi jesteś w stanie w łatwy sposób sprawdzić, czy kobieta dobrze reaguje na dotyk (wtedy jest nastawiona na jedno nocne przygody), czy nie reaguje pozytywnie (np. przyszła się tylko pobawić).

Incoming search terms:

  • gdzie znalesc chetna mamuske
  • kiedy obca kobieta ma ochote na seks
  • kiedy kobieta jest napalona
  • chetna na seks
  • lski chetne na seks
  • napalone kobiety chetne samotne
  • po czym poznac kobiete ze jest napalona
  • po czym poznać ochote na seks
  • PO CZYM POZNAC ZE KOBIETA JEST NAPALONA NA SRX
  • po czym poznac ze obca kobieta ma ochote na seks

Leave a Reply

*

Zapisz się na DARMOWE poradyO MnieNazywam się Travis i jestem administratorem serwisu zdobadz-ja.pl i wielu innych projektów. Uwodzeniem zajmuję się od 6 lat, prowadzę zarówno szkolenia praktyczne jak i.. (czytaj dalej)

Katalog SEO