Po czym poznać, że kobieta ma ochotę na seks?

po-czym-poznac-ze-kobieta-ma-ochote-na-seks

 

Takie kobiety wbrew pozorom bardzo łatwo poznać w klubie. Ogólnie musisz trzymać się zasady, że jeżeli nie zależy Ci na związku tylko na szybkim seksie to powinieneś działać konkretnie, a więc wyszukiwać tylko te laski które naprawdę mają ochotę na seks (nie bój się, zazwyczaj są to te najlepsze laski, a nie kaszaloty), a nie podchodzić do każdej i z nią rozmawiać.

 

Kobiety, które szukają w klubie partnera do seksu:

– często przychodzą z koleżankami i są niezwykle ożywione, zaczepiają chłopaków, udają lesbijki, seksualnie pozują do zdjęć.

– Zawsze ta kobieta, która jest najbardziej rozbrykana ma ogromną ochotę spełnić dzisiejszej nocy swoje fantazje

– kobiety, które cały czas rozglądają się po klubie “jak turystki”, one poszukują fajnych facetów, gdy takiego znajdą kręcą się obok niego próbując zwrócić jego uwagę

– kobiety, które spędziły kilka godzin przed imprezą aby zrobić sobie makijaż i które naprawdę wyglądają zniewalająco: szpilki, mini spódniczka. Uwierz mi, że to nie przypadek

– kobiety, które przyszły same i mimo iż nie piją niczego mocniejszego to cały czas sterczą przy barze

– kobiety, które uparcie tańczą o tej 4 rano, kiedy połowa klubu jest pusta, one po prostu mają tak wielką ochotę, aby ktoś się nimi zainteresował, że po prostu nie odpuszczają

– kobiety, które są podpite i robią dużo szumu wokół siebie, głośno się śmieją i zaczepiają facetów

– kobiety, które podążają za Tobą cały czas, czyli np. Ty jesteś na parkiecie one idą na parkiet i tańczą w pobliżu, Ty idziesz do baru, one za Tobą

– nastawione na zabawę studentki

– mamuśki i samotne kobiety w wieku 30-40 lat

– kobiety, które przyjechały na wakacje np. nad morze

 

Kiedy już zauważysz kobietę, która wygląda na taką, która uwielbia przygody, podchodzisz i rzucasz jakąś seksualną aluzję.

 

Mówisz coś normalnego, ale z drugim dnem. Dobrze jeżeli użyjesz słowa seksualnie, wyzywająco tip. Jeżeli reaguje pozytywnie, żartuje, uśmiecha się to znaczy że możesz dalej działać w przeciwnym wypadku źle oceniłeś tą osobę i powinieneś po prostu się ewakuować.

 

Ogólnie podrywając w klubie musisz nastawić się na jak najszybszą eskalację jeżeli poznajesz kobiety. Właśnie w taki sposób kobiety rozpatrują to czy jesteś konkretnym facetem. Jeżeli się zawahasz to po prostu stracisz w oczach kobiety, bo według niej boisz się dotykać.

 

Dzięki dotykowi jesteś w stanie w łatwy sposób sprawdzić, czy kobieta dobrze reaguje na dotyk (wtedy jest nastawiona na jedno nocne przygody), czy nie reaguje pozytywnie (np. przyszła się tylko pobawić).

Incoming search terms:

  • po czym poznać otwartość kobiety na seks
  • jak znalesz kopiete z wieliczki seks
  • po czym mężczyzna pozna że mam ochotę na seks
  • jak poznać że ona mnie podrywa
  • napalone i chętne na seks
  • Po czym poznać że dziewczyna jest napalona
  • po czym poznać że facet dawno nie miał kobiety
  • jak znalezc chetna
  • napalone kobiety chetne samotne
  • napalona kobieta zachowanie

Leave a Reply

CommentLuv badge

Zapisz się na DARMOWE poradyO MnieNazywam się Travis i jestem administratorem serwisu zdobadz-ja.pl i wielu innych projektów. Uwodzeniem zajmuję się od 6 lat, prowadzę zarówno szkolenia praktyczne jak i.. (czytaj dalej)

Katalog SEO