Oto Konkretne Informacje Co Mówić, Aby Zainteresować Kobietę w Każdej Sytuacji:

"Już Za Chwilę Poznasz Mistrzowskie Teksty Na Podryw Które Przez Wiele Lat Były Pilnie Strzeżone Przez Guru
Uwodzenia""Travis zna się na rzeczy"

"Tak naprawdę to od samego początku byłem przeciwny kupowania tego produktu, myslałem, że znajdę tam informacje ogólnodostępne typu tematy do rozmowy itp, ale jakże się zdziwiłem! Travis to mój faworyt jeżeli chodzi o nauczycieli uwodzenia, inni guru po prostu mówią Ci "bądź pewny siebie", ale nie uczą jak tego dokonać, po postu zalezy im tylko na tym aby wyciagnac kase, a potem czlowiek musi radzic sobie sam. Z Travisem jest zupelnie inaczej, widac ze on po prostu lubi pomagac i po prostu prowadzi Ci przez caly ten proces przemiany. To czlowiek któy naprawde jest najlepszy w swoim fachu, nawet mialem go okazje poznac osobiscie z czego bardzo sie ciesze. Zdecydowanie polecam!"

 

"Dziękuję, Ci za ten materiał"

"Mam prawdziwe szczęście, że trafiłem na ten materiał kiedy rozpaczliwe szukałem sposobu na zainteresowanie jednej kobiety z pracy do której po prostu bałem się wcześniej odezwać. Travis obudził we mnie dawną pewność siebie, był dostępny zawsze kiedy tylko go potrzebowałem, a same teksty na podryw które pojawiły się w tym poradniku po prostu zmieniły moje życie. Teraz jestem bardziej zadowolony z życia i otaczam się na codzien pieknymi kolezankami, choć przyznam szczerze ze wczesniej mialem z tym problem.

 

"Te Teksty naprawdę działają!"

"Odkąd pamiętam, miałem tak, że kupowałem mnóstwo poradników z tematyki uwodzenia, niestety potem zupełnie nic z tym nie robilem. Porady z tego poradnika to chyba pierwsze tego typu rzeczy które wcieliłem w życie. Efekt? Po prostu piorunujacy, kobiety zazwyczaj były usmiechniete, dawaly oznaki zainteresowania i same zaczynaly mnie dotykac. Na poczatku bylem w malym szoku, ale czlowiek zaczyna sie przyzwyczajac i teraz naprawde zaczalem doceniac to co Travis dla nas robi. Cieszę się, że istnieją osoby, które pomagają nam zmienić się z niewieściałego chłopca w atrakcyjnego faceta."

 

Od: Travis

Dzień:

Wielu facetów pisze do mnie maile z prośbami, abym podał im kilka najskuteczniejszych tekstów na podryw, które sam stosuję i które świetnie na mnie działają.

Wiesz.. Tak naprawdę to wielu trenerów uwodzenia, wmawia Ci, że nie ważne co powiesz kobiecie, ważniejsze jest to jak się zachowujesz.

Tak naprawdę to..
Istnieją teksty, które postawią Ciebie automatycznie w bardzo dobrym świetle przed kobietą. Bo.. kiedy nie jesteś zbyt pewny siebie to trzeba sobie przecież jakoś radzić.

W materiale do którego masz dostęp na dole tej strony przygotowałem dla Ciebie listę najskutecznych tekstów do zastosowania w wielu różnych sytuacjach.

Dam Ci teksty zaróno na rozpoczęcie rozmowy, ale również takie które pomogą Ci utrzymać rozmowę z nią.

Znajdą się również teksty które automatycznie zbudują Twoją atrakcyjność i zrujnują jej shit-testy.

Dodatkowo dorzucam ponad 200 tematów do rozmów z kobietą + techniki na wzbudzenie w niej ochoty na seks po zaledwie kilku minutach rozmowy, a także masę wskazówek, porad jak się zachowywać i oczywiście moje wsparcie co oznacza, że możesz zawsze do mnie napisać i poradzić się z dowolnym problemem.

Dzięki tym tekstom po prostu staniesz się unikalny dla kobiet.Teksty Na Podryw Mają Dwa Główne Zadania

1) Zbudować w oczach kobiety Twoją atrakcyjność, tak aby po podejściu ona w ogóle miała ochotę z Tobą rozmawiać

2) Utrzymać Twoją atrakcyjność


Kiedy rozmawiasz z kobietą:

– nigdy nie odpowiadaj na pytania wprost, – obracaj jej słowa w żart – drocz si z nią i odpowiadaj pytaniem na pytanie – zmieniać temat

Dzięki temu staniesz się ciekawą osobą, kimś kto zna swoja wartość i nie próbuje się jej przybodobać. Na dodatek budujesz napięcie, stajesz się wyzwaniem, a kobieta po prostu chce Ciebie odkrywać.

Uwierz mi, że to znacznie lepsze nież podlizywanie się jej ;-)Jeżeli Kiedykolwiek Zaczynałeś Podryw w Ten Sposób...?


•   Ej mała... bardzo bolało kiedy spadłaś z nieba?

•   Cześć księżniczko, w którym zamku straszysz jeśli wolno zapytać?

•   Jestem X, zapamiętaj to imię, bo niedługo będziesz je krzyczeć przez całą noc!

•   Wpadłaś mi w oko maleńka, nie zepsuj tego!

•   Co tak seksowna kobieta robi w tak brudnym umyśle jak mój?Jeżeli kiedykolwiek powiedziałeś którykolwiek z tych karygodnych pseudotekstów na podryw oznacza to, że wogóle nie masz pojęcia jak zainteresować kobietę. Te teksty są ogólnie znane przez kobiety i po usłyszeniu czegoś takiego po prostu dostaniesz w twarz, kobieta Cię wyśmieje lub zrobi jej się Ciebie żal..

Te teksty na podryw po prostu nie zadziałają dlatego, że w ten sposób próbujesz się przypodobać kobiecie, a one tego nienawidzą.

Dajesz jej do zrozumienia, że ona jest ważniejsza od Ciebie bo jest piękna i że może z Tobą robić co chce, podczas gdy tak naprawdę kobiety wolą dominujących facetów, takich którzy otaczają się kobietami na codzień i ładny wygląd nie robi na nich wrażnia.

One szukają faceta z silnym charakterem. Kogoś lepszego od siebie, faceta który nie da się zmanipulować. Jeżeli wcześniej traktowałeś piękne kobiety jak boginie, to już wiesz czemu dostawałeś zlewki.


Po prostu nigdy nie zaczynaj rozmowy od któregoś z powyższych tekstów.Na szczęście mam coś co rozwiąże Twój problem, bowiem przygotowałem dla Ciebie listę najskuteczniejszych według mnie tekstów na podryw które sam z dużą skutecznością stosuje po dziś dzień.

Otrzymasz zarówno teksty na rozpoczęcie rozmowy, na jej utrzymanie, a także na budowanie atrakcyjności jak również na radzenie sobie z tzw. shit-testami.

Będziesz dla kobiet bardzo atrakcyjny, a to o będziesz mówił będzie brzmiało bardzo naturalnie.Musisz wyróżnić się spośród setek facetów, wzbudzić w nich natychmiastowe zainteresowanie swoją osobą, podziw, a także zaufanie. Dzięki tym tekstom będziesz obiektem zainteresowania pięknych kobiet, a naokoło będziesz słyszał śmiechy, szepty i mnóóóóstwo oznak zainteresowania.Będziesz czuł sie znacznie swobodniej rozmawiając z pięknymi kobietam, bo po prostu szybko zauważysz, że nie musisz się nawet specjalnie starać, aby zdobyć ich zainteresowanie.

Sposób w jaki rozpoczniesz rozmowę jest bardzo istotny kiedy nie jesteś zbyt pewny siebie, a poznawanie kobiet nie jest dla Ciebie codzienną rutyną.

Kiedy podchodzisz do kobiety, istotne jest aby rozluźnić nieco napiętą już atmosferę. Pamiętaj jednak aby nie zastanawiać się, czy to co powiesz będzie jakoś bardzo zabawne i aboslutnie nie martw się jak ona zareaguje i czy zrozumie to co właśnie do niej powiedziałeś.

Kiedy zareaguje negatywnie (co zreszą rzadko się zdarza) lub neutralnie powinieneś przed wszystkim pokazać dystans i pokazać że nie zrobiło to an Tobie wrazenia i dalej rozmawiac jakby nigy nic. Dla kobiety będziesz wtedy bardzo silny wewnętrznie bo większość kolesi po prostu w tym momencie odpuszcza.Po prostu musisz być niezależny od kobiet, interesujący, wyjątkowy i zabawany - dzięki temu wyróżnisz się spośród facetów. Osoba, która posiada te cechy jest po prostu czarująca. Bycie czarującym zdobywa się poprzez praktykę.

Jeżeli będziesz stanowić dla kogoś wyzwanie to ta osoba po prostu będzie robiła wszystko aby spędzać z Tobą czas.


To czy jesteś atrakcyjny zależy tylko od Ciebie. ZASKOCZONY?

Atrakcyjność nigdy nie jest rzeczą wrodzoną. Bycie przystojnym zależy od praktyki oraz od inner game, czyli od tego co sam myślisz na swój temat. Faceci atrakcyjni, czarujący to tacy którzy po prostu czują się atrakcyjni i starają się przebywać wśród atrakcyjnych kobiet, koleżanek i nie uciekają od tego.


Kobiety określają Twoją atrakcyjność na podstawie kilku rzeczy:

1. Twój status społeczny
2. Sposób porozumienia się z kobietą (rozmowa)
3. zachowanie i mowa ciała
4. wygląd (w dłuższej perspektywie zdecydowanie na najniższym miejscu


Tak naprawdę to nie ma znaczenia czy jesteś niski, czy wysoki, chudy, czy gruby, lub czy nosisz okulary albo chodzisz bez.

Obiecuję Ci, że jesteś w stanie uzyskać nieprawdopodobne sukcesy z kobietami, jeżeli tylko nauczysz się jak za pomocą pozornie zwykłej rozmowy pokazać się jako atrakcyjny facet.

W związku z licznymi e-mailami, które otrzymywałem w związku z tym, żebym wyjawił moje teksty na podryw które stosuję codziennie postanowiłem, że podzielę się z Wami moimi najlepszymi technikami. Mam dla Ciebie zbiór tekstów, które pomogą Ci nawet jeżeli nigdy nie miałeś żadnych sukcesów z kobietami. Te teksty wypowiedziane nawet bez pewności siebie spowodują, że kobiety będą dostrzegać w Tobie prawdziwego faceta z jajami, lidera.

To działa, zawsze dlatego, że po prostu kobieta nie będziesz w stanie uwierzyć, że po wypowiedzeniu tego tekstu mialoby się okazać, że w rzeczywistości jesteś nieśmiały.


Kiedy podszedłem pół roku tem do blond piękności w centrum Warszawskiego Starego Rynku i zastosowałem najczęściej używany przeze mnie tekst (który będziesz miał okazję poznać po zakupie "Mistrzowskich Tekstów Na Podryw", kobieta była po prostu zaskoczona i onieśmielona. Udawała, że nie robi to na niej wrażenia, jednak jej oczy i wyraz twarzy mówiły zupełnie coś innego. Chcąc rozluźnić atmosferę, powiedziałem, że podszedłem od obcej kobiety pierwszy raz bo na codzień jestem bardzo nieśmiały i wtedy... ona wybuchła serdecznym śmiechem, śmiała się tak chyba przez 2 minuty. Kiedy spotkaliśmy sie na kolejnym spotkaniu ona zdradziła mi, że nie uwierzyła w to co powiedziałem, dlatego, że samo to, że podszedłem do niej na ulicy i się z nią przywitałem musi oznaczać, że jestem osobą pewną siebie.


Dlatego, jeżei obawiasz się, że te teksty nie zadziałają w Twoim przypadku to musisz wiedzieć, jak bardzo się mylisz. W rzeczywistości każdy kto zastosuje te teksty w praktyce spotka się z bardzo miłą reakcją kobiety i prawdopodobnie dalszą przygodą (If you know what I mean).


Zanim zakupisz "Mistrzowskie Teksty Na Podryw" musisz wiedzieć, że nie tylko otrzymasz gotowe teksty, czy tematy do rozmowy, ale dam ci również szereg wartościowych porad i nauczę w jaki sposób naturalnie rozmawiać z kobieta i tworzyć naturalne otwarcia. Dzięki temu bez najmniejszego problemu będziesz w stanie poderwać piękną kobietę niezależnie od sytuacji.


Wcześniej po prostu nie miałem pojęcia, że istnieją gotowe zdania, które potrafią wpływać na decyzje innych ludzi, dzięki czemu możesz małym wysiłkiem poderwać obcą kobietę sprawiając, aby ona była zafascynowana Tobą od samego początku.


A Więc, w Jaki Sposób Mogę Tobie Pomóc?

Jeżeli czujesz się samotny i chciałbyś poznac kobietę swojego życia lub doznać przygód, otrzymasz odpowiednie do tego narzędzie, którego sam uzywam na codzień. Pokażę Ci zestaw moich technik dostosowanych do różnych sytuacji, które są bardzo proste do wcielenia w życie, bez względu na jak bardzo atrakcyjnej kobiecie będziesz chciał to zastosować.

Wszystkie techniki zostały dokładnie przetestowane przez moich klientów.

Jestem przekonany, że wiedza którą otrzymasz zadziała również w Twoim przypadku. Proszę Cie tylko o jedno - nie baw się kobiecymi uczuciami, po prostu nie chcę, aby te techniki perswazyjne zostały źle wykorzystane.


Co Dokładnie znajduje Się w Zestawie?

  Dostarczę Ci ponad 180 tematów do rozmów z kobietą, dzięki którym nie tylko będziesz w stanie zainteresowac kobietę ale również utrzymać rozmowę w taki sposób, aby Twoja atrakcyjność rosła i rosła z każdym kolejnym spotkaniem

  dzięki prostym technikom perswazyjnym sprawisz, że będzie myślała o Tobie 24h na dobę

  przeprowadzę Cię poprzez najkrótsztą drogę, jak wzbudzić w kobiecie miłość i pożądanie, nawet jeśli ona jeszcze nie zdążyła Cię dobrze poznać

  poznasz bardzo ciekawą technikę, którą sprawi, że kobieta sama będzie nalegała abyś umówił się z nią na kolejną randkę

  poznasz ponad 20 najskuteczniejszych sposobów jak rozpocząć rozmowę z atrakcyjną kobietą niezależnie od miejsca i jej reakcji. Są to teksty, które z powodzeniem używam od ponad 4 lat!!

  otrzymasz konkretne wskazówki jak radzić sobie z shi-testami, dam Ci gotowe odpowiedzi dzięki czemu w ciągu paru sekund będziesz w stanie przeramowac jej negatywną rekacją i sprawić, aby ona widziała w Tobie partnera na przyszłość

  powiem Ci jak sprawić, aby to kobieta uganiała się za Tobą i żeby to ona więcej inwestowała w Wasz związek, a nie odwrotnie

  dowiesz się jak radzić sobie z kobiecymi fochami, zmianami zachowaniami, spadkami zainteresowania itp.

  powiem Ci o moich sprytnych technikach wzbudzania seksualnego pożądania w kobietach bez używania słów


  Co ciekawe te techniki możesz wcielić w życie od razu po przeczytaniu poradnika.


  Zobacz Opinie Innych Osób...  Jeżeli Chcesz Coś Zmienić w Swoim Życiu Musisz Podjąć Decyzję...

  ...im szybciej zastosujesz metody o których piszę, tym szybciej zyskasz tryb życia o jakim zawsze marzyłeś, lub znajdzies kobietę swojego życia, przy boku której będziesz szczęśliwy. Oczywiście możesz w dalszym ciągu działać na własną rękę, jednak już teraz wiem, że większość Twoich decyzji obróci się przeciwko Tobie i nigdy nie znajdziesz upragnionej kobiety, a Twoje życie się nie zmieni.

  Pamiętaj, że im szybciej podejmiesz decyzję, że chcesz zmienić obecną sytuację, tym lepiej dla Ciebie.


  Dam Ci gwarancję satysfakcji. Będziesz miał dokładnie 30 dni, aby zobaczyć od kuchni mój produkt, przetestować i sprawdzić go w działaniu. Jeżeli wiedza zawarta w poradniku nie spodoba się Tobie, wystarczy, że do mnie napiszesz, a zwrócę Ci pieniądze.

  Jak widzisz nie masz nic do stracenia z moim systemem, możesz tylko zyskać. Zdecydowałem się zaoferować Tobie 100% gwarancji zwrotu pieniędzy, ponieważ wiem, że z moją pomocą uda Ci się odzyskać miłość Twojego życia (po prostu nie dopuszczam innej możliwości.

  Mam nadzieję, że jesteś godny zaufania i nie będziesz próbował mnie wykorzystać prosząc o zwrot pieniędzy w momencie, gdy już poznasz tą wiedzę i zaczniesz ją z powodzeniem stosować.


  Aby Przekonać Ciebie Do Podjęcia Odpowiedniej Decyzji Mam Dla Ciebie Specjalny Bonus...


  Otrzymasz ode mnie indywidualne mailowe konsultacje. Po prostu nawet jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania w poradniku, wystarczy, że opiszesz mi swój problem, a postaram się rozwiązać Twój konkretny problem z kobietami lub z Twoją nieśmiałością.

  Moi prywatni klienci płacą 197 zł za 3 godziny konstultacji na Skype, Ty otrzymasz ode mnie nielimitowaną ilość indywidualnych porad mailowych. Proszę, pozwól mi Tobie pomóc.


  Jak Mogę Nabyć Twój system?

  Poniżej znajduje się przycisk „Kup Teraz”.
  Po kliknięciu, będziesz mógł wybrać dowolny z kilku kanałów płatności:


  Szybkie Płatności Internetowe

  PayPal

  Zwykły Przelew

  Na Poczcie

  Inne


W Jakiej Formie Otrzymam Produkt?

Mój system sprzedawany jest w formie ebooka (pliki pdf do czytania na komputerze). Dzięki temu otrzymujesz go błyskawicznie od razu po wpłacie i zachowujesz pełną anonimowość. Nikt się nie dowie, że korzystasz z porad odnośnie relacji damsko-męskich.

Po złożeniu zamówienia automat od razu wyśle pliki na Twoją skrzynkę mailową.
Możesz je wydrukować, lub czytać na komputerze.

Nie musisz czekać na kuriera. Możesz zacząć działać praktycznie od razu.


Ile Kosztuje Poradnik?

Pozwól, że zadam Ci bardzo osobiste pytanie. Jak bardzo pragniesz, aby Twoje życie się zmieniło i abyś otaczał się na codzień pięknymi kobietami? Co byłbyś w stanie poświęcić/zrobić? Moi klienci płacą mi 197 zł za 3h konsultacji.
Mam kilkunastu stałych klientów prywatnych, którym pomagam.

Niestety mam swoje życie i nie jestem w stanie odpisywać na każdy z ponad 60 maili dziennie, dlatego stworzyłem produkt, który zawiera całą esencję wiedzy jak poderwać atrakcyjną kobietę i być z nią szczęśliwy. Zawarłem w nim całe moje doświadczenie.

Szanuję swój czas, jednak nie chcę zostawić Cię samego z Twoim problemem, dlatego po zakupie poradnika będziesz miał możliwość skonsultowania się ze mną drogą mailową, tak abym mógł rozwiązać Twoje problemy raz na zawsze.

Jeżeli chodzi o poradnik nie wezmę nawet połowy, czyli 100 złotych.
Ostatecznie produkt kosztuje 77 złotych.

Ostatnio wszystkie ceny idą w górę. Chcę Ci pomóc jak tylko mogę, jednak nie mogę zbyt obniżyć ceny bo stracę moich prywatnych klientów, którzy płacą dużo więcej.

Dlatego cena promocyjna wynosi 37 złotych, ale tylko do dzisiaj do godz. 0:00


"Tak, Travis Chcę Zainteresować Każdą Kobietę Dzięki Tym Tekstom Na Podryw"

Daj mi dostęp do twojej strefy klientów VIP

Tak! Doskonale wiem, że taka okazja może się nie powtórzyć. Wystarczy, że zamówię dostęp do strefy VIP za 37złotych, a mam pewność, że zainteresuja kobietę która mi się podoba, lub otrzymam zwrot pieniędzy.


Wiem też:

Że nie ponoszę ŻADNEGO RYZYKA, bo chroni mnie gwarancja satysfakcji. Jak nie będę zadowolony, otrzymam pełen zwrot pieniędzy. Wystarczy, że wyślę jeden email z prośbą.

Otrzymuję wyjątkową zniżkę i zamiast płacić 200 złotych za konsultację mam, tę samą wiedzę za jedyne 77zł 37zł.

Jeżeli wrócę na tę stronę jutro i promocja cenowa się skończyć to wiem, że cena regularna wyniesie 77zł (drożej)


77 zł

37 złPS. Pamiętaj, że cena jest promocyjna i wynosi 37zł jest gwarantowana tylko DO DZISIAJ DO 0:00. Jutro przywracam starą cenę 77 zł za mój produkt.

PPS. Nic nie ryzykujesz! Po zakupie mojego produktu obejmuje Cię 30-dniowa gwarancja satysfakcji. Jeżeli stwierdzisz, że to nie jest materiał dla Ciebie, napisz mi maila że chcesz zwrotu i nawet nie musisz się tłumaczyć dlaczego rezygnujesz.


Wszystkie osoby, które zainwestowały w mój dowolny produkt mogą liczyć na wsparcie ode mnie w postaci konsultacji i darmowych porad. Wystarczy, że napiszesz mi maila na travispua@o2.pl, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy, aby rozwiązać Twój problem.Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości napisz do mnie.
Chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie.


Polityka Prywatności Kontakt Regulamin

© Copyright by Zdobadz-Ja.pl